Studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie - 2020/2021

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Nowe terminy rekrutacji na studia

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

W dniu 20 maja 2020 r. Senat Uniwersytetu Warszawskiego dokonał nowelizacji harmonogramu rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021. Aktualny harmonogram dostępny jest na stronie http://rekrutacja.uw.edu.pl/harmonogram-rekrutacji-na-rok-akademicki-20202021.

Wkrótce terminy zostaną również zaktualizowane przy każdym kierunku studiów w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Trwają prace dostosowawcze.

Kontakt z Biurem ds. Rekrutacji od 16 marca 2020

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

UWAGA! W związku z komunikatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dotyczącym funkcjonowania Uczelni od 16 marca 2020 r., Biuro ds. Rekrutacji będzie zamknięte dla interesantów do odwołania.

Prosimy o korzystanie z mailowej formy kontaktu z BdR lub zadawanie pytań poprzez system IRK.
Dyżury telefoniczne: poniedziałek – piątek, w godz. 10:00-13:00.