Studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie - 2020/2021

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Kontakt z Biurem ds. Rekrutacji od 16 marca 2020

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

UWAGA! W związku z komunikatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dotyczącym funkcjonowania Uczelni od 16 marca 2020 r., Biuro ds. Rekrutacji będzie zamknięte dla interesantów do odwołania.

Prosimy o korzystanie z mailowej formy kontaktu z BdR lub zadawanie pytań poprzez system IRK.
Dyżury telefoniczne: poniedziałek – piątek, w godz. 10:00-13:00.

Rekrutacja na kierunek studiów Humanitarian Action na rok akademicki 2020/2021

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

W dniu 1 listopada 2019 r. rozpoczęła się rekrutacja na studia drugiego stopnia w języku angielskim na kierunku Humanitarian Action na rok akademicki 2020/2021.

Rekrutacja na studia jest otwarta na stronie internetowej NOHA: https://apply.nohanet.org/.

Osoby zainteresowane podjęciem studiów zapraszamy do zapoznania się również z informacjami w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów.