Studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie - 2020/2021

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Rekrutacja

Rejestracja na studia w rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 została zakończona

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

Zapisy na wszystkie kierunki studiów I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie w rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 zostały zakończone. Wyniki kwalifikacji w turze wrześniowo-październikowej zostaną opublikowane zgodnie z terminami podanymi na kontach rejestracyjnych kandydatów w systemie IRK (na studiach I stopnia i jednolitych magisterskich oraz na części studiów II stopnia - 12 października). Osoby zakwalifikowane zostaną zaproszone do złożenia dokumentów.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za dokonanie zgłoszeń rekrutacyjnych, a osoby zainteresowane kształceniem na Uniwersytecie Warszawskim, które nie wzięły udziału w tegorocznej rekrutacji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów oraz zasadami i terminami rekrutacji na rok akademicki 2021/2022.

Kontakt z Biurem ds. Rekrutacji

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

UWAGA! W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Biuro ds. Rekrutacji nie przyjmuje interesantów. Zapraszamy do korzystania z innych form kontaktu z Biurem (mailowej lub telefonicznej) albo z możliwości zadawania pytań poprzez system IRK.