• zaloguj się
  • utwórz konto

Studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie - 2021/2022

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Ruszyły zapisy na studia w roku akdemickim 2021/2022

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

W dniu 7 czerwca 2021 r. rozpoczęły się zapisy na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie, a także na część studiów drugiego stopnia. Kandydaci mogą rejestrować się na wybrane kierunki studiów w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów zgodnie z terminami przewidzianymi w harmonogramie rekrutacji.

Kandydatów, którzy są zainteresowani podjęciem od października br. kształcenia na naszej uczelni, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów oraz zasadami i terminami rekrutacji na poszczególne studia, znajdującymi się w zakładce OFERTA oraz do rejestracji na wybrane studia.

Filmy instruktażowe – przewodniki po internetowej rekrutacji kandydatów:

Inne ważne informacje:

- wymogi w zakresie znajomości języka polskiego (na studia prowadzone w języku polskim)
- honorowane dokumenty potwierdzające znajomość języka angielskiego (na studia prowadzone w jęz. angielskim)

• opłaty:

- opłata rekrutacyjna
- opłaty za studia
- opłata za wydanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (ELS)

• dodatkowe informacje dla:

- kandydatów z maturą dwujęzyczną
- kandydatów z Maturą Międzynarodową (IB) i Maturą Europejską (EB)
- kandydatów z polską „starą maturą” w skali ocen 3-5 lub 2-6