• zaloguj się
  • utwórz konto

Studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie - 2022/2023

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Zakończenie II tury rejestracji

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

W dniu 12 września 2022 r. zakończyła się II tura rejestracji na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie oraz część pozostałych studiów, na których są jeszcze dostępne miejsca. Ogłoszenie wyników na większość studiów odbędzie się 26 września.

Więcej informacji na temat terminów rekrutacji znajduje się w Harmonogramie rekrutacji na rok akademicki 2022/2023.

Na stronie startowej rekrutacji znajdują się również linki do dodatkowych informacji przydatnych w procesie rekrutacji.

II tura rekrutacji

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

W dniu 17 sierpnia 2022 r. rozpoczęła się II tura rejestracji na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie oraz część pozostałych studiów, na których są jeszcze dostępne miejsca.

Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia na naszej uczelni zapraszamy do zapoznania się z zakładką "Oferta", w której znajduje się lista wszystkich kierunków studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, ich opisy oraz terminy i zasady rekrutacji. Kierunki studiów, na które trwa obecnie rejestracja można wyfiltrować, zaznaczając przyciski "Tylko z trwającą turą", a następnie "Filtruj".

Terminy zapisów na poszczególne kierunki studiów znajdują się również w zakładce "Rekrutacja".

Ogłoszenie wyników rekrutacji

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

W dniu 19 lipca 2022, o godz 14:00 zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie, a także część pozostałych studiów.

Więcej informacji na temat terminów tegorocznej rekrutacji znajduje się w Harmonogramie rekrutacji na rok akademicki 2022/2023.

Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia na naszej uczelni zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Oferta”, w której znajduje się lista wszystkich kierunków studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, ich opisy oraz terminy i zasady rekrutacji. Kierunki studiów, na które trwa obecnie rejestracja można wyfiltrować, zaznaczając przyciski "Tylko z trwającą turą", a następnie "Filtruj".

Zakończenie rejestracji na studia

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

W dniu 5 lipca 2022 r. zakończyła się rejestracja na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie, a także część pozostałych studiów. Opłat rekrutacyjnych na tych studiach można dokonywać do 6 lipca br.

Wkrótce otwarcie rejestracji na studia

| Biuro ds. Rekrutacji Uniwersytet Warszawski

W dniu 6 czerwca 2022 r. rusza rejestracja na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz część studiów drugiego stopnia w roku akademickim 2022/2023.

Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia na naszej uczelni zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów oraz terminami i zasadami rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, które znajdują się w zakładce „Oferta”.